Регіональна мережа HDI СТРАХУВАННЯ продовжує розширюватися

Регіональна мережа HDI СТРАХУВАННЯ продовжує розширюватися

Відкрите акціонерне товариство «ХДІ страхування» відкрило представництва у Запоріжжі та Луцьку з метою розширення присутності компанії на регіональному ринку України. Запорізька і Луцька дирекції були відкриті 5 травня і, як і всі регіональні підрозділи HDI СТРАХУВАННЯ, запропонують весь спектр страхових послуг компанії для фізичних і юридичних осіб.

«Відкриття нових регіональних представництв здійснюється в рамках реалізації стратегії нашої компанії, направленої на розширення географії діяльності та партнерських зв’язків», – прокоментував подію перший заступник голови правління компанії Володимир Гаманков.

Сьогодні регіональна мережа HDI СТРАХУВАННЯ, початок якої поклали 3 філії, відкриті в 1993 році, налічує 32 підрозділи. В даний час компанія представлена в АР Крим, Київській, Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Львівській, Луганській, Волинській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Черкаській, Чернівецькій і Чернігівській областях. Доля регіональної мережі в загальному обсязі зібраної страхової премії компанії в 2008 році склала 21%. В планах компанії – відкриття регіональних представництв в містах Херсон, Рівне, Івано-Франківськ, Кіровоград.