HDI СТРАХУВАННЯ відзначає сімнадцятий день народження

HDI СТРАХУВАННЯ відзначає сімнадцятий день народження

20 серпня компанія HDI СТРАХУВАННЯ (офіційно зареєстроване повна назва – ВАТ «ХДІ страхування», до липня 2008 року – СК «Алькона») відзначає 17 років з дня заснування. За цей час пройдено шлях від невеликої страхової фірми до серйозної компанії з високим потенціалом розвитку. Завдяки входженню до міжнародної групи HDI-Gerling International Holding Аg, компанія дістала доступ до ресурсів групи, сучасних технологій і методик страхової діяльності.

Стратегія компанії передбачає діяльність у всіх секторах українського страхового ринку. HDI СТРАХУВАННЯ є універсальною організацією, яка має ліцензії на право надання страхового захисту практично з усього спектру добровільного і обов’язкового страхування. Компанія планує підтримувати темпи зростання шляхом розробки нових страхових продуктів, впровадження програм сервісного обслуговування клієнтів, розширення і зміцнення партнерських взаємовідносин з фінансовими організаціями, створення регіональної агентської мережі, що працює за єдиними стандартами.

У квітні 2009 р. компанія успішно пройшла другий наглядовий аудит діяльності і підтвердила відповідність системи менеджменту якості, що впроваджена в компанії, міжнародному стандарту ISO 9001:2000. Крім того, у розпорядженні наших співробітників – понад 100-річний досвід діяльності HDI-Gerling International Holding Аg на світовому страховому ринку.

Борис Бойко, голова правління ВАТ «ХДІ страхування»: «В компанії є все, щоб гарантувати своїм клієнтам і партнерам чітке виконання прийнятих на себе зобов’язань. Ми вдячні своїм партнерам і клієнтам, з якими був пройдений цей непростий шлях розвитку і завдяки яким була написана ця сімнадцатирічна історія. Щиро вдячні всім, хто уважно стежить за нашою роботою і сподіваємося на подальшу ефективну співпрацю».