Компанія HDI СТРАХУВАННЯ представила нову версію корпоративного сайту

Компанія HDI СТРАХУВАННЯ представила нову версію корпоративного сайту

Компанія HDI СТРАХУВАННЯ запровадила нову версію свого корпоративного сайту www.hdi.ua. Створення нового інтернет-представництва — один із заходів, затверджених програмою розвитку компанії та спрямований на забезпечення інформаційної відкритості страхової компанії, для презентації компанії та страхових послуг, інформаційної підтримки існуючих клієнтів і залучення нових.

Дизайн нового сайту HDI СТРАХУВАННЯ вирішений в єдиному корпоративному стилі корпорації Talanx/hdi Group. Структура сайту відображає основні сфери бізнесу компанії та адаптована для надання інформації в зручній формі. Розділ «Приватним особам» адресований тим, хто вибирає страховика для себе і своєї родини. Підприємства та організації в розділі «Юридичним особам» знайдуть інформацію щодо страхування співробітників, майна і відповідальності.

Відвідувачі сайту можуть скористатися онлайном-калькуляторами. Ці сервіси передбачені для розрахунку вартості страхування цивільно-правової відповідальності власників автотранспорту, майна, КАСКО, полісів страхування виїжджаючих за кордон, від нещасних випадків. Інтерактивний сервіс «Замовити поліс» дозволяє безпосередньо з сайту направити запит на оформлення поліса в найближче відділення компанії.
На всіх сторінках сайту розміщені діалогові форми, які допоможуть відвідувачам негайно послати своє питання або побажання фахівцям компанії. Сайт дозволяє знайти найближчий до клієнта офіс продажу страхових продуктів в кожній з областей України і в Криму, його місцезнаходження і графік роботи.
«Інтернет – це найбільш ефективний канал комунікацій з клієнтами. Тому ми постаралися зробити так, щоб сайт в максимально доступній формі дозволив отримати повне уявлення про те, як і що можна застрахувати», – прокоментував подію перший заступник голови правління Володимир Гаманков.