В страховій компанії HDI СТРАХУВАННЯ завершений запуск першої черги системи комплексної автоматизації діяльності компанії

В страховій компанії HDI СТРАХУВАННЯ завершений запуск першої черги системи комплексної автоматизації діяльності компанії

В HDI СТРАХУВАННЯ успішно здійснений запуск в промислову експлуатацію першої черги системи комплексної автоматизації діяльності компанії на базі програмних продуктів “BACK-OFFICE” і “FRONT-OFFICE” компанії “ПрофІТсофт”. В процесі запуску повністю завершений імпорт даних з існуючої в компанії облікової системи Insurance Company до нової Web-базованої інформаційної системи.

Договір з українсько-німецькою компанією “ПрофІТсофт” про автоматизацію діяльності ВАТ “ХДІ страхування” був підписаний в квітні 2009 року Комплексне рішення передбачає повну автоматизацію бізнес-процесів продажу, страхового і фінансового обліку, врегулювання збитків, перестрахування, формування звітності, розрахунку резервів тощо. Завдяки єдиній базі даних по всій компанії та доступу до систем через звичайний Web-браузер вся регіональна мережа і посередники компанії отримують можливість працювати в єдиному online-просторі, а підтримка бізнес-процесів здійснюється в режимі реального часу.

На даний момент проводиться знайомство регіональних підрозділів компанії з можливостями систем BACK-OFFICE і FRONT-OFFICE, після чого компанією “ПрофІТсофт” буде проведений спеціалізований навчальний семінар для співпрацівників ВАТ “ХДІ страхування”.

«Використання новітніх Web-технологій автоматизації страхових бізнес-процесів, які успішно використовуються на німецькому ринку, багаторічний досвід роботи ВАТ “ХДІ страхування” і застосування міжнародних стандартів роботи групи Talanx/HDI Group є заставою забезпечення високого рівня задоволення потреб клієнтів нашої компанії», – прокоментував подію заступник голови правління Дмитро Буханець.