Страхова компанія HDI СТРАХУВАННЯ розширює географію присутності

Страхова компанія HDI СТРАХУВАННЯ розширює географію присутності

Страхова компанія HDI СТРАХУВАННЯ, що входить до структури корпорації Talanx Group (Німеччина), відкрила в Кіровограді нову дирекцію. Відкриття дирекції здійснювалося в рамках реалізації програми з розвитку регіональної мережі HDI СТРАХУВАННЯ.

Діяльність нового представництва орієнтована на продаж страхових продуктів як фізичним особам, так і підприємствам малого і середнього бізнесу. У числі пріоритетних видів страхування – страхування майна юридичних і фізичних осіб, автострахування, страхування від нещасних випадків, а також страхування відповідальності. Одним з ключових напрямків діяльності дирекції є формування власної агентської мережі, співпраця із страховими брокерами.

“Відкриття дирекції в Кіровограді є черговим кроком в зміцненні регіональних позицій компанії. Це – ще одна точка в географії присутності компанії на страховому ринку. Впевнені, що відпрацьовані технології розвитку бізнесу і система управління дозволять новій дирекції успішно реалізувати поставлені завдання”, – відзначив голова правління Борис Бойко.