Страхова компанія HDI СТРАХУВАННЯ виплатила в січні з ДМС понад 355 тис. грн.

Страхова компанія HDI СТРАХУВАННЯ виплатила в січні з ДМС понад 355 тис. грн.

Страхова компанія HDI СТРАХУВАННЯ виплатила клієнтам в січні поточного року за договорами добровільного медичного страхування понад 355 тис. грн., було врегульовано близько 800 страхових випадків. Максимальні страхові виплати були здійснені за лікування застрахованих в Головному військовому клінічному госпіталі, Олександрівській клінічній лікарні, інституті епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.Громашевського.

HDI СТРАХУВАННЯ має в своєму розпорядженні власну Ассистанську медичну службу, що має штат підготовлених і висококваліфікованих фахівців лікарів – координаторів, медичних експертів, економістів. Наявність власної Ассистанської служби дозволяє якісно виконувати взяті на себе зобов’язання, забезпечуючи своєчасне і цілодобове надання медичної допомоги застрахованими, контроль повноти і якості послуг, що надаються.

Досвід роботи ОАО «ХДІ страхування» на ринку медичного страхування складає 17 років. За підсумками 2009 року за договорами медичного страхування було зібрано понад 5,3 млн. грн., що на 5% більше, ніж за аналогічний період 2008 року. Компанія обслуговує за різними програмами ДМС більше 100 000 застрахованих в рік, серед яких працівники атомних станцій, підприємств залізниці, банків, видавництв тощо. Обсяг виплат за 2009 рік склав 3,3 млн. грн. HDI СТРАХУВАННЯ входить до ТОП-20 на ринку добровільного медичного страхування за обсягом збору страхових платежів.