Страхова компанія HDI СТРАХУВАННЯ взяла участь у семінарах з питань агрострахування

Страхова компанія HDI СТРАХУВАННЯ взяла участь у семінарах з питань агрострахування

Страхова компанія HDI СТРАХУВАННЯ взяла участь у обласних семінарах «Агрострахування – ефективний інструмент економічної безпеки господарства», що розпочалися з 15 лютого на території Чернівецької області. Семінари проводяться в рамках Проекту розвитку агрострахування в Україні, який здійснюється Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) у партнерстві з Канадським агентством міжнародного розвитку (CIDA).

Проект покликаний сприяти розвитку сектору страхування у сільському гоcподарстві України. Його формат дозволить залучити найкращих українських та міжнародних експертів до розбудови системи агрострахування в Україні.

«Проект посилює спроможність страхових компаній створювати діючі програми страхування та надавати страхові послуги сільськогосподарським товаровиробникам. Безпосередньо співпрацюючи з сільгосптоваровиробниками та страховими компаніями у рамках пілотних програм, Проект оцінює прийнятність страхових продуктів для аграріїв», – прокоментувала подію директор Чернівецької дирекції ВАТ «ХДІ страхування» Ніла Богатирець.