У 2009 році регіональна мережа HDI СТРАХУВАННЯ збільшили збір страхових платежів на 26%

У 2009 році регіональна мережа HDI СТРАХУВАННЯ збільшили збір страхових платежів на 26%

Страхова компанія HDI СТРАХУВАННЯ підвела результати діяльності регіональної мережі за 2009 рік. За підсумками року регіональна мережа HDI СТРАХУВАННЯ збільшила збір страхових платежів в порівнянні з 2008 роком на 26% – до 11,5 млн. грн. Доля сумарної страхової премії, отриманої від дирекцій, склала 41,3% від загального обсягу надходження страхових платежів компанії (проти 32,8% в 2008 році). Лідерами щодо збору страхових платежів є Маріупольська, Харківська та Закарпатська дирекції.

За звітний період, згідно з планом розвитку регіональної мережі, були відкриті 4 нових дирекції в містах Луцьк, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Рівне. На сьогодні компанія представлена у всіх обласних центрах України та в АР Крим.

«Формування розгалуженої регіональної мережі є одним з основних напрямків стратегічного розвитку компанії. Ми прагнемо просувати на території України широкий спектр страхових продуктів, проводити гнучкішу політику відносно клієнтів з врахуванням специфіки регіонів», – відзначив, коментуючи підсумки, заступник голови правління ВАТ «ХДІ страхування» Дмитро Буханець.