Страхова компанія HDI СТРАХУВАННЯ отримала акредитацію у ВАТ «БМ Банк»

Страхова компанія HDI СТРАХУВАННЯ отримала акредитацію у ВАТ «БМ Банк»

Згідно з рішенням Кредитного комітету ВАТ «БМ Банк», страхова компанія HDI СТРАХУВАННЯ внесена до списку акредитованих страхових компаній. Підтвердивши відповідність компанії вимогам, що пред’являється Банком до страхових організацій, HDI СТРАХУВАННЯ отримала право надавати клієнтам банку послуги зі страхування транспортних ризиків, майна, страхуванню від нещасних випадків.

Банк і страхова компанія здійснюватимуть реалізацію спільних програм, що будуть сприяють найбільш якісному задоволенню потреб клієнтів Банку в страховому і фінансовому захисті. Співпраця передбачається в рамках всієї регіональної мережі ВАТ «ХДІ страхування».

За словами заступника голови правління ВАТ “ХДІ страхування” Олексія Клеміхіна, стратегічний план розвитку компанії на 2010 рік передбачає активізацію роботи з банківським сектором. Коментуючи подію, він відзначив: «Ми вважаємо співпрацю з кредитно-фінансовими організаціями перспективним напрямком роботи, оскільки банківський канал продажів має високий потенціал для розвитку».