Страхова компанія HDI СТРАХУВАННЯ провела навчальний семінар для керівників регіональних підрозділів

Семінар керівників регіональних підрозділів ВАТ «ХДІ страхування» пройшов 14 квітня на базі бізнесу-центру «Палладіум Сіті» в м. Києві. Основною метою семінару було надання консультативної та методологічної підтримки керівникам регіональної мережі компанії.

В рамках семінару відбувся бізнес-тренінг на тему «Страхування сільськогосподарських ризиків в Україні», який провів генеральний директор ТОВ «Агроризики» Володимир Юдін. Програма семінару включала обговорення питань розвитку страхування в регіонах, організації роботи щодо врегулюванню збитків. У роботі семінару взяли участь члени правління ВАТ «ХДІ страхування», керівники всіх основних напрямків бізнесу компанії.

«Проведення навчальних семінарів і тренінгових програм для співпрцівників HDI СТРАХУВАННЯ є одним з основних напрямків діяльності компанії щодо вдосконалення обслуговування клієнтів. Подібні навчальні заходи і надалі проводитимуться на регулярній основі», — прокоментував подію заступник голови правління ВАТ «ХДІ страхування» Євген Коваленко.