Страхова компанія HDI СТРАХУВАННЯ провела навчальний семінар для керівників регіональних підрозділів

Страхова компанія HDI СТРАХУВАННЯ провела навчальний семінар для керівників регіональних підрозділів

Семінар керівників регіональних підрозділів ВАТ «ХДІ страхування» пройшов 14 квітня на базі бізнесу-центру «Палладіум Сіті» в м. Києві. Основною метою семінару було надання консультативної та методологічної підтримки керівникам регіональної мережі компанії.

В рамках семінару відбувся бізнес-тренінг на тему «Страхування сільськогосподарських ризиків в Україні», який провів генеральний директор ТОВ «Агроризики» Володимир Юдін. Програма семінару включала обговорення питань розвитку страхування в регіонах, організації роботи щодо врегулюванню збитків. У роботі семінару взяли участь члени правління ВАТ «ХДІ страхування», керівники всіх основних напрямків бізнесу компанії.

«Проведення навчальних семінарів і тренінгових програм для співпрцівників HDI СТРАХУВАННЯ є одним з основних напрямків діяльності компанії щодо вдосконалення обслуговування клієнтів. Подібні навчальні заходи і надалі проводитимуться на регулярній основі», – прокоментував подію заступник голови правління ВАТ «ХДІ страхування» Євген Коваленко.