Страхова компанія HDI СТРАХУВАННЯ виплатила за 5 місяців за своїми зобов'язаннями понад 5 млн. грн.

Страхова компанія HDI СТРАХУВАННЯ виплатила за 5 місяців за своїми зобов’язаннями понад 5 млн. грн.

Страхова компанія HDI СТРАХУВАННЯ, виконуючи прийняті на себе зобов’язання, виплатила впродовж п’яти місяців поточного року 5,2 млн. грн. страхових відшкодувань. При цьому більша частка виплат була здійснена клієнтам – фізичним особам.

Найбільший обсяг страхових відшкодувань припадає на страхування наземного транспорту КАСКО – 2,3 млн.грн., що становить 44,6% від загального обсягу здійснених виплат. Зокрема, за зазначений період найбільша виплата в обсязі 233 тис.грн. була здійснена власнику транспортного засобу Volvo FH 4×2, який постраждав в ДТП.

Страхові виплати з медичного страхування склали 1,7 млн. грн. (32,2% від загального обсягу виплат). Максимальна страхова виплата в обсязі 28 тис. грн. була здійснена за проведення застрахованій особі операції аорто-вінцевого шунтування в Клініці нових технологій (м.Київ). Найбільші страхові виплати були здійснені також за лікування застрахованих осіб в Головному військовому клінічному госпіталі, інституті епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.Громашевського, Олександрівській клінічній лікарні, інституті очних хвороб і тканинної терапії АМНУ ім. В.П.Філатова (м. Одеса).

За договорами обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів було виплачено 933 тис. грн. страхових відшкодувань (18,2% від загального обсягу). Значна частка із загальної суми відшкодувань була виплачена третім особам за шкоду, заподіяну транспортним засобам в результаті ДТП.