Новий генеральний директор HDI-Gerling International Holding AG відвідав HDI СТРАХУВАННЯ.

Новий генеральний директор HDI-Gerling International Holding AG відвідав HDI СТРАХУВАННЯ.

6 жовтня 2010 страхову компанію HDI СТРАХУВАННЯ відвідав новий генеральний директор HDI-Gerling International Holding AG – Торстен Лойе, призначений на цю посаду 1 вересня 2010 року. Одночасно пан Лойе є членом правління фінансового холдингу Talanx AG (Німеччина) і відповідає за розвиток роздрібного бізнесу в представництвах холдингу HDI-Gerling International Holding AG по всьому світу.

Метою приїзду стало особисте знайомство пана Лойе з правлінням та діяльністю компанії HDI СТРАХУВАННЯ, що представляє холдинг HDI-Gerling International в Україні. Голова та члени правління HDI СТРАХУВАННЯ ознайомили нового генерального директора з ситуацією на українському страховому ринку, з фактичними і плановими показниками компанії.

«Я дуже позитивно ставлюся до України і бачу великі перспективи розвитку тут страхового бізнесу», заявив Торстен Лойе після презентації. «Ми серйозно налаштовані на розвиток страхової компанії HDI СТРАХУВАННЯ. У кожній з країн, в якій представлений холдинг ХДІ-Герлінг, наші компанії повинні бути в першій десятці лідерів ринку, і України – не виняток».