HDI СТРАХУВАННЯ підвела підсумки 9 місяців роботи.

HDI СТРАХУВАННЯ підвела підсумки 9 місяців роботи.

Страхова компанія HDI СТРАХУВАННЯ підвела підсумки за 9 місяців діяльності – продемонструвавши приріст платежів до 30% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Обсяг зібраних премій за договорами страхування і перестрахування склав 25,5 млн. грн. Основу портфеля компанії як і раніше становлять добровільні види страхування, частка яких перевищує 61%. З них 28% зібраних платежів припадає на особисте страхування; 52% – на майнове страхування; 3,3% – на страхування відповідальності. Найбільш динамічно розвивався сегмент обов’язкового страхування – приріст становить 74%, в порівнянні в порівнянні з показниками цього ж періоду 2009 року.

За 9 місяців діяльності компанія здійснила страхових відшкодувань на суму 10,3 млн. грн., що на 25% перевищує аналогічний показник 2009 року.

«Всі ці показники в черговий раз показують, що компанія прагне не тільки до зростання платежів, але і до зростання виплат. Для нас головним є довіра наших клієнтів, і їх впевненість, що у важку хвилину ми завжди допоможемо», заявили в прес-службі компанії.