Керівництво ПрАТ "ХДІ страхування" взяло участь у щорічній зустрічі керівників компаній групи Таланкс

Керівництво ПрАТ “ХДІ страхування” взяло участь у щорічній зустрічі керівників компаній групи Таланкс

Голова правління та заступник голови правління ПрАТ «ХДІ страхування» взяли участь у щорічній зустрічі керівників компаній групи Таланкс (Talanx Executive Meeting), що відбулося 10-11 травня 2011 р. у Ганновері (Німеччина).

Голова Правління ПрАТ «ХДІ страхування» Костянтин Ксєніч і заступник голови правління Олексій Клеміхін представили ПрАТ «ХДІ страхування» на щорічній зустрічі керівників компаній групи Таланкс в Ганновері. Більше 500 представників холдингу – вище керівництво, керівники напрямів та перші особи дочірніх компаній групи Таланкс, що приїхали з усього світу, ознайомилися з підсумками роботи групи в 2010 році, а також намітили плани на 2011 рік.

Щорічна зустріч керівників компаній групи Таланкс (Talanx Executive Meeting) є однією з найбільш статусних зустрічей для обговорення методології та технологій управління бізнес-процесами та їх автоматизації. Головною темою щорічного зібрання цього року стало автострахування, що займає більшу частку в портфелі ризикового страхування групи. Практично завершено проект реструктуризації групи Таланкс (Talanx Executive Meeting) для спрощення її структури і збільшення ефективності роботи. Також на щорічній зустрічі керівників компаній групи були окреслені плани на 2011 р. Основне завдання – підготовка групи до первинного розміщення акцій.

«Для «ХДІ страхування» бути частиною світової страхової еліти – особлива честь. І сьогодні для успішної інтеграції українського страховика в міжнародне співтовариство компаній групи Таланкс у нас є практично все: розуміння перспективності ринку та підтримка акціонерів, потужні фінансові можливості, сильна маркетингова складова, а також високий кадровий потенціал», – впевнений Голова Правління ПрАТ «ХДІ страхування» Костянтин Ксєніч.

За підсумками роботи в 2010 році група Таланкс (Talanx Executive Meeting) зі збору валових страхових премій (22.9 млрд євро в 2010 р. – зростання на 9%) зайняла 11 місце в Європі і 3-е в Німеччині. Укладено 23,6 млн договорів (зростання на 5,4% у порівнянні з 2009 р.).