Керівництво групи Talanx прийняло стратегію розвитку ПрАТ «ХДІ страхування» до 2015 року

Керівництво групи Talanx прийняло стратегію розвитку ПрАТ «ХДІстрахування» до 2015 року. Про це 2 червня повідомив Голова Правління ПрАТ «ХДІстрахування» Костянтин Ксєніч.
Нова стратегія розвитку визначає цілі, що стоять перед «ХДІстрахування» у середньостроковій перспективі. «Основних стратегічних завдань два, вони узгоджені з нашими акціонерами і відповідають рівню інвестицій, — заявив Костянтин Ксєніч, — планується, що протягом наступних 4 років ми зможемо зайняти лідируючі позиції в галузі якості обслуговування клієнтів і увійти до числа двадцяти провідних страховиків України».
За словами Костянтина Ксєніча, для реалізації поставлених цілей «ХДІ страхування» планує значно збільшити свою регіональну присутність і приділити особливу увагу розвитку агентської мережі. Планується, що регіональна експансія буде здійснюватися одночасно з оновленням і розширенням власного продуктового ряду.
Також керівництвом групи Talanx було затверджено рішення про залучення нових стратегічних партнерів, і прийнята концепція реструктуризації та розвитку бізнесу. Як повідомлялося раніше, з 31 березня 2011 ПрАТ «ХДІ страхування» обслуговує всіх міжнародних клієнтів групи Talanx в Україні.
«Прийнята до реалізації стратегія розвитку — це закономірний і значимий для компанії крок, до якого ми йшли з моменту виходу компанії під новим брендом, — коментує Голова Правління ПрАТ «ХДІ страхування» Костянтин Ксєніч. — Впевнений, що самим найближчим часом ми не тільки зможемо досягти значних фінансових показників, а й продемонструвати якісно новий рівень сервісу. Адже саме багаторічний досвід роботи на українському ринку, високий рівень топ-менеджменту, нові підходи та технології, пов’язані з клієнтським обслуговуванням, дозволили нам стати компанією, привабливою з інвестиційної точки зору».