Керівництво групи Talanx прийняло стратегію розвитку ПрАТ «ХДІ страхування» до 2015 року

Керівництво групи Talanx прийняло стратегію розвитку ПрАТ «ХДІ страхування» до 2015 року

Керівництво групи Talanx прийняло стратегію розвитку ПрАТ «ХДІстрахування» до 2015 року. Про це 2 червня повідомив Голова Правління ПрАТ «ХДІстрахування» Костянтин Ксєніч.
Нова стратегія розвитку визначає цілі, що стоять перед «ХДІстрахування» у середньостроковій перспективі. «Основних стратегічних завдань два, вони узгоджені з нашими акціонерами і відповідають рівню інвестицій, – заявив Костянтин Ксєніч, – планується, що протягом наступних 4 років ми зможемо зайняти лідируючі позиції в галузі якості обслуговування клієнтів і увійти до числа двадцяти провідних страховиків України».
За словами Костянтина Ксєніча, для реалізації поставлених цілей «ХДІ страхування» планує значно збільшити свою регіональну присутність і приділити особливу увагу розвитку агентської мережі. Планується, що регіональна експансія буде здійснюватися одночасно з оновленням і розширенням власного продуктового ряду.
Також керівництвом групи Talanx було затверджено рішення про залучення нових стратегічних партнерів, і прийнята концепція реструктуризації та розвитку бізнесу. Як повідомлялося раніше, з 31 березня 2011 ПрАТ «ХДІ страхування» обслуговує всіх міжнародних клієнтів групи Talanx в Україні.
«Прийнята до реалізації стратегія розвитку – це закономірний і значимий для компанії крок, до якого ми йшли з моменту виходу компанії під новим брендом, – коментує Голова Правління ПрАТ «ХДІ страхування» Костянтин Ксєніч. – Впевнений, що самим найближчим часом ми не тільки зможемо досягти значних фінансових показників, а й продемонструвати якісно новий рівень сервісу. Адже саме багаторічний досвід роботи на українському ринку, високий рівень топ-менеджменту, нові підходи та технології, пов’язані з клієнтським обслуговуванням, дозволили нам стати компанією, привабливою з інвестиційної точки зору».