ПрАТ «ХДІ страхування» з другої половини грудня 2015 року по кінець січня 2016 р. здійснило виплат страхових відшкодувань на загальну суму 3,8 млн. грн.

ПрАТ «ХДІ страхування» з другої половини грудня 2015 року по кінець січня 2016 р. здійснило виплат страхових відшкодувань на загальну суму 3,8 млн. грн.

Зокрема, було проведено декілька значних виплат за договорами добровільного страхування наземного транспорту (КАСКО):

448 397,36 грн. було перераховно на СТО за ремонт  транспортного засобу ACURA MDX , що був пошкоджений внаслідок ДТП в м. Києві;

436 752,51 грн. було  виплачено на СТО за ремонт автомобіля MAN, пошкодженого в результаті ДТП;

565 250,00 грн. (70% згідно умов договору) перераховано на рахунок Страхувальника за викрадений транспортний засіб TOYOTA LAND CRUISER PRADO;

216 405,90 грн. виплачено на СТО для відновлення автомобіля PORSCHE CAYENNE, що отримав пошкодження в ДТП;

141 853,21 грн. було перераховано на рахунок СТО для відновлення автомобіля Toyota Camry, що був пошкоджений автомобілем ГАЗЕЛЬ.

Ми в ПрАТ «ХДІ страхування» робимо все, щоб наші страхувальники почувалися впевнено в будь-яких ситуаціях. Ми змінюємо невідоме на визначене.

Нажаль, в нашому житті трапляються дорожньо-транспортні  події, протиправні дії третіх осіб, викрадення транспортних засобів, їх пошкодження стихійним лихом чи пожежею, що призводить до значних фінансових витрат. Щоби не нести такі витрати самостійно, ПрАТ «ХДІ страхування» рекомендує укласти договір добровільного страхування наземного транспорту  в надійній, лояльній страховій компанії.

ПрАТ «ХДІ страхування» підтверджує свою надійність та лояльність швидкими виплатами страхового відшкодування, що покривають реальні розміри збитків. Ми розуміємо, що людина, яка прийшла отримати відшкодування, потрапила в біду та потребує допомоги. Наша мета – бути корисними для Вас!

Зверніть увагу:

На нашому сайті ви можете придбати поліс автоцивілки, застрахувати авто по КАСКО, в тому числі КАСКО без обмежень.