Зміна назви ПрАТ «ХДІ страхування» на ПрАТ «СК «Євроінс Україна»

Зміна назви ПрАТ «ХДІ страхування» на ПрАТ «СК «Євроінс Україна»

В зв`язку з тим, що були проведені усі остаточні дії щодо переоформлення права власності на акції ПрАТ «ХДІ страхування» з боку ЄВРОІНС ІНШУРИНС ГРУП (EUROINS INSURANCE GROUP) (ЄІГ) в розмірі 99,29%,  на Загальних зборах акціонерів 29.09.2016р. було прийнято рішення змінити назву ПрАТ «ХДІ страхування».

Інформація про зміну найменування була зареєстрована в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань 30.09.2016р.

Таким чином, з 30.09.2016р.  Товариство має наступне найменування:

Повне найменування українською мовою – Публічне акціонерне товариство «Страхова компанія «Євроінс Україна».

Скорочене найменування українською мовою – ПрАТ «СК «Євроінс Україна».

Повне найменування англійською мовою – Public Joint-Stock Company “Euroins Ukraine Insurance Company”.

Скорочене найменування англійською мовою – PJSC “Euroins Ukraine IC”.

При цьому, звертаємо Вашу увагу, що перейменування Товариства жодним чином не вплине на обслуговування клієнтів, із якими укладені договори страхування від імені ПрАТ «ХДІ страхування». Всі умови укладених договорів залишаються чинними, Товариство гарантує виконання   своїх зобов’язань по цим договорам в повному обсязі.

Запевнюємо, що обумовлені зміни дозволять Товариству вийти на новий рівень бізнес-можливостей, при цьому, високий рівень надання послуг залишиться незмінним.

Щодо Євроінс Іншурнс Груп (Euroins Insurance Group).

ЄВРОІНС ІНШУРИНС ГРУП (EUROINS INSURANCE GROUP) є однією з найбільших незалежних груп, що діють на страхових ринках в країнах центральної та східної, а також південно-східної Європи. Компанія орієнтована на надання повного спектру страхових послуг в області non- life страхування та  страхування життя. ЄІГ з головним офісом в Софії  працює в семи європейських країнах, володіє більш ніж 7% ринку в Болгарії, Румунії та Македонії, а в 2014 році розпочала діяльність в Греції. Група має понад 2 мільйони клієнтів, 1400 співробітників, а її річний дохід складає понад 250 мільйонів євро.

ЄВРОІНС ІНШУРИНС ГРУП (EUROINS INSURANCE GROUP) є дочірньою компанією ЄВРОХОЛД БОЛГАРІЯ (EUROHOLD BULGARIA) – провідної болгарської компанії, що котується на Болгарській фондовій біржі-Софія та  Варшавській фондовій біржі. ЄВРОХОЛД БОЛГАРІЯ (EUROHOLD BULGARIA)  працює в країнах центральної та східної, а також південно-східної Європи, зосереджена на небанківських фінансових послугах та управлінні активами.