Вперше в 2017 звітному році холдинг Євроінс Іншуринс Груп надав показники Євроінс Україна

Вперше в 2017 звітному році холдинг Євроінс Іншуринс Груп надав показники Євроінс Україна

Холдинг Євроінс Іншуринс Груп зареєстрував зростання страхових премій на 46,9% в січні.

Євроінс Болгарія закінчила січень зі збільшенням страхових премій на 19,6% в порівнянні з аналогічним місяцем минулого року. Показники КАСКО зросли майже на 30% в порівнянні з 24% росту обов’язкового страхування цивільної відповідальності автомобілістів. Це є результатом диверсифікації страхового портфеля компанії та підвищення її якості.

Євроінс Румунія зареєструвала зростання страхових премій на 51,2% в січні в основному завдяки росту обов’язкового страхування цивільної відповідальності автомобілістів. В щомісячній доповіді компанія повідомила, що проводить детальну сегментацію ринку, що суттєво знижує рівень прийнятого ризику.

Євроінс Македонія зареєструвала надходження страхових премій на рівні січня минулого року, спостерігається зростання долі автомобільного страхування в портфелі.

Євроінс Україна повідомила про дохід брутто-премії в розмірі 0,83 млн. євро. Основну частину страхового портфеля займає немоторне страхування.

Автохолдинг Auto Union Holding повідомив про 187,7% зростання продажів. В січні 2017 року реалізовано 446 автомобілів в порівнянні з 155 реалізованими одиницями в аналогічному місяці минулого року.

Найбільшу кількість продажів за місяць повідомив Espace Auto (Renault, Dacia) – 327 автомобілів, Auto Italia (Alfa Romeo, Fiat, Lancia, Maserati) – 39 автомобілів, Star Motors (Mazda) – 38 автомобілів, Bulvaria ( Opel, Chevrolet) – 28 автомобілів та H Авто Софія (Nissan) – 14 проданих автомобілів.

Auto Union Holding входить до складу EUROHOLD – материнської компанії Євроінс Іншуринс Груп.

Значне зростання продажів в січні місяці 2017 року є результатом великих угод з корпоративними клієнтами, йдеться в повідомленні компанії.

Джерело: http://www.investor.bg/novini-i-analizi/339/a/evroins-inshuryns-grup-otchita-469-ryst-na-premiiniia-prihod-prez-ianuari-234173/