Ріст компанії Єврохолд

Значне зростання бізнесу Єврохолд в 2017 році

Фінансова група Єврохолд Болгарія АД (Eurohold Bulgaria AD), одна з найбільших болгарських компаній, що зареєстрована на фондовій біржі, показала значний ріст фінансових показників протягом перших трьох місяців 2017 року завдяки значному зростанню доходів від трьох основних напрямків діяльності: страхування, продаж автомобілів та лізинг на основі показників проміжного консолідованого фінансового звіту Єврохолд.

Консолідовані надходження від основної діяльності холдингу зросли на 16% за рік та склали 295 млн левів в період січня-березня. Євроінс Іншуранс Груп АД (Euroins Insurance Group AD), страховий субхолдинг групи, найбільше вплинув на кінцевий результат, прозвітувавши про збільшення преміального доходу на 44% майже до 170 млн левів в першому кварталі 2017 року в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Автомобільний холдинг Авто Юніон AD (Avto Union AD) та лізинговий холдинг Євроліз Груп ЕАД (Eurolease Group EAD), два інших субхолдинги всередині групи, також повідомили про подвійне зростання продажів. Авто Юніон AD (Avto Union AD) в загальному реалізував понад тисячу нових автомобілів протягом перших трьох місяців поточного року, що становить зростання понад 30% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Разом зі збільшенням доходів Єврохолд Болгарія АД (Eurohold Bulgaria AD) більш ніж в два рази виросли надходження від основної діяльності до 8,9 млн левів. Чистий прибуток компанії виріс до 1,6 млн левів.

Ріст фінансових показників Єврохолд Болгарія АД (Eurohold Bulgaria AD) в основному відбувся завдяки ефективному управлінню бізнесом та загальному росту економіки в країнах, де представлена ​​група. У першому кварталі 2017 року Румунія та Болгарія, наприклад, зареєстрували показник зростання ВВП на рівні 5,6% та відповідно 3,4% в річному обчисленні. Страховий ринок Румунії зростає швидкими темпами, досягнувши найвищого значення з 2008 року.

Кирил Бошов, голова правління Єврохолд Болгарія АД (Eurohold Bulgaria AD), відзначив: «Ми досягли таких результатів завдяки росту всіх напрямків бізнесу на всіх основних ринках, на яких працює холдингова компанія. Загальний економічний ріст в регіоні є також рушійною силою для зростання продажів страхових продуктів, нових автомобілів та лізингу. Ми очікуємо, що до кінця 2017 року наші консолідовані доходи зростуть до 1,4 млрд левів та це зростання буде супроводжуватися поліпшенням рентабельності компанії».

Єврохолд Болгарія АД (Eurohold Bulgaria AD) завдяки результатам, що досягнуті протягом перших трьох місяців 2017 року підтвердила покращення продуктивності з 2016 року. Торік консолідовані надходження від основної діяльності холдингу перевищили 1 млрд левів вперше в історії групи та компанія показала консолідований чистий прибуток в розмірі 6,9 млн левів.

Консолідовані фінансові показники Єврохолд Болгарія АД в січні – березні 2017
BGN 000 01-03’2017 01-03’2016 (%)
Надходження від основної діяльності 295 891 255 313 16%
Операційний прибуток 8 920 4 396 103%
Чистий прибуток 1 590 21 7471%
Джерело: Консолідована звітність за період, що закінчився в 31 березня 2017

Єврохолд Болгарія АД (Eurohold Bulgaria AD)

Єврохолд Болгарія АД (Eurohold Bulgaria AD) – одна з провідних болгарських компаній, що котується на Болгарській Фондовій біржі – Софія та Варшавській Фондовій біржі. Холдингова компанія працює по всій Центральній, Східній та південно-східній Європі, орієнтована на небанківські фінансові послуги та управління активами. Єврохолд Болгарія АД (Eurohold Bulgaria AD) є мажоритарним акціонером страхової групи Євроінс Іншуранс Груп (ЄІГ) (Euroins Insurance Group (EIG), однієї з найбільших незалежних страхових груп, що працюють на ринку страхування в країнах Центральній, Східній та південно-східній Європи. ЄІГ працює в семи європейських країнах і має дочірні компанії в чотирьох з них – Болгарії, Румунії, Македонії та Україна. Страхова група працює в Греції з 2014 року, має понад 2 мільйони клієнтів, 1600 співробітників та річний дохід становить 300 мільйонів євро.

www.eurohold.bg www.eig.bg