БІЗНЕС «ЄВРОІНС ІНШУРАНС ГРУП», ДО ЯКОЇ ВХОДИТЬ СК «ЄВРОІНС УКРАЇНА», ЗРОСТАЄ!

БІЗНЕС «ЄВРОІНС ІНШУРАНС ГРУП», ДО ЯКОЇ ВХОДИТЬ СК «ЄВРОІНС УКРАЇНА», ЗРОСТАЄ!

В 2017 році чистий прибуток холдингу виріс в чотири рази та склав 42 млн левів (приблизно 21,5 млн євро). Водночас дохід групи зріс на 19% і вперше перевищив 1 млрд левів (512 млн євро).

Про це йдеться в загальному фінансовому звіті за 2017 рік холдингу «Єврохолд Болгарія АД», до якого входить «Євроінс Іншуринс Груп».
Страховий бізнес холдингу постійно розширюється також за рахунок придбання нових компаній. Так, 17 квітня 2018 року «Євроінс Іншуранс Груп» придбала українську страхову компанію «Європейське Туристичне Страхування» (ERV), що належала німецькій компанії ERGO. Остання, в свою чергу, є однією з найбільших страхових компаній Європи та входить до світового лідеру перестрахування концерну MunichRe.

За останні декілька років «Євроінс Іншуринс Груп» також придбала: бізнес німецької групи Talanx International в Болгарії та Україні (HDI Insurance та «HDI Страхування» відповідно); компанію Interamerican в Болгарії, що належала голландському концерну Achmea; та бізнес австралійської групи QBE в Румунії та Болгарії. В 2017 році «Євроінс Іншуринс Груп» також придбала страховий портфель ATE Insurances, дочірньої компанії грецького банку Piraeus Bank. Також в минулому році компанія придбала значну частку російської страхової компанії «ООО РСО Євроінс».