Позиція в ТОП 10 по ОСЦПВ

Страхова компанія Євроінс Україна поліпшила позицію в ТОП 10 по страхуванню ОСЦПВ

Моторне (транспортне) страхове бюро України підбило підсумки роботи ринку обов’язкової «автоцивілки» за І квартал 2020 року. За даними, представленими на офіційній сторінці МТСБУ, Страхова компанія Євроінс Україна за підсумками роботи в першому кварталі перемістилася вгору з 10 на 8 позицію за сумою страхових премій і кількістю укладених договорів.
Так, незважаючи на карантинні заходи, сума страхових премій з цього виду страхування в порівнянні з аналогічним періодом минулого року зросла до 32,97 млн ​​грн., (На 62%) і уклала 54 568 договорів страхування ОСЦПВ (на 47%).

Для довідки: ПрАТ «СК «ЄВРОІНС Україна»» працює на українському ринку 28 років, входить до складу ЄВРОІНС ІНШУРІНС ГРУП АТ (EUROINS INSURANCE GROUP AD) (ЕІГ) -Болгарія. Компанія володіє 22 ліцензіями: 14 – на добровільні та 8 – на обов’язкові види страхування. Компанія спеціалізується на моторному, медичному страхуванні, страхуванні майна і вантажів для приватних і корпоративних клієнтів, має 19 представництв по всій Україні. Представлена ​​в МТСБУ, в Лізі страхових організацій України.