«За програмою ДМС + COVID-19 ми готові страхувати не тільки колективи від 10 осіб, але й сім'ї співробітників, у тому числі дітей», – Янко Ніколов

«За програмою ДМС + COVID-19 ми готові страхувати не тільки колективи від 10 осіб, але й сім’ї співробітників, у тому числі дітей», – Янко Ніколов

Здоров’я – найдорожче, що у нас є. На тлі тривожної статистики COVID-19 все більше людей шукають страховий захист від коронавірусу.

Команда Євроінс вже має свою ефективну відповідь на головний виклик 2020 року. Ще у травні ми вдосконалили програму медичного страхування, щоб допомогти нашим клієнтам організувати і оплатити лікування на випадок небезпечного захворювання.

Новий продукт називається ДМС + COVID-19. Останнім часом багато клієнтів цікавляться його наповненням, перевагами та особливостями. Тому, сподіваємось, вам буде цікавий коментар, який дав виданню FinClub Янко Ніколов, голова правління Євроінс Україна: http://bit.do/strakhovka-ot-covid.

Сьогодні програма ДМС + COVID-19 вже доступна для страхування колективів від 10 осіб – тобто для бізнесу будь-якого масштабу. До того ж, компанія готова страхувати й сім’ї співробітників, у тому числі дітей. Ми продовжимо розповідати про фішки нової програми ДМС на нашому сайті та на сторінці у Фейсбук. Слідкуйте за оновленнями!