Євроінс увійде в нове об'єднання страховиків за підсумками злиття трьох асоціацій

Євроінс увійде в нове об’єднання страховиків за підсумками злиття трьох асоціацій

На страховому ринку України почався юридичний процес об’єднання ключових страховиків.

Нове об’єднання створюється шляхом злиття Асоціації «Українська Федерація Убезпечення» (УФУ), «Національної асоціації страховиків України» (НАСУ), окремих учасників «Ліги страхових організацій України» (ЛСОУ) та страховиків, що не брали раніше участь в галузевих об’єднаннях.

НАСУ об’єднає платоспроможні страхові компанії України, які активно працюють на класичному ринку страхування і займають левову частку ринку. На сьогоднішній день бажання взяти участь в об’єднанні висловила 21 ризикова страхова компанія (частка ринку за преміями 55%, за виплатами 65%) та 10 компаній, що спеціалізуються на страхуванні життя (частка за преміями 93%, за виплатами 98%). Серед них і Євроінс.

Метою діяльності об’єднаної асоціації стане формалізація позицій страховиків, введення високого рівня правил і стандартів діяльності на ринку страхових послуг, представництво інтересів учасників у відносинах з третіми особами з питань діяльності ринку страхування.

«Ми сподіваємося, що нове об’єднання дасть ефект синергії зусиль ключових гравців ринку, закладе міцний фундамент для впорядкування позицій страховиків і продовження реформ фінансового сектора. Все це в кінцевому підсумку повинно підняти рівень діяльності компаній на страховому ринку, дозволивши нам наблизитися до європейських норм» – впевнений голова Правління Євроінс, Янко Ніколов.