Поліс «автоцивілки» від Євроінс тепер можна оформити в додатку Toplyvo UA

Поліс «автоцивілки» від Євроінс тепер можна оформити в додатку Toplyvo UA

Євроінс Україна, одна з ТОП-компаній на українському ринку обов’язкового автострахування, та онлайн-сервіс Toplyvo UA запустили спільний проект зі страхування ОСЦПВ. Тепер в мобільному додатку Toplyvo UA можна оформити електронний поліс обов’язкового автострахування від Євроінс.

Мобільний додаток Toplyvo UA дозволяє українським автовласникам отримати вигідні умови для заправки автомобіля – до проекту підключено понад 600 АЗС по всій Україні. А вже з лютого 2021-го у користувачів сервісу з’явилася нова можливість – оформлення електронного полісу «автоцивілки» від страхової компанії Євроінс.

«Ми стали першим страховим партнером Toplyvo UA і пишаємося початком співпраці, – коментує старт проекту Янко Ніколов, голова правління Євроінс Україна. – Упевнений, що це партнерство буде успішним, оскільки наші команди збігаються в головному – ми прагнемо надати клієнту якісний сервіс, прості та вигідні рішення в новому цифровому середовищі».

Сервіс доступний для користувачів OC Android в бета-версії. У планах партнерів – версія для iOS, а також поява нових страхових послуг для користувачів програми.