Підсумки конкурсу «Фінансовий Оскар»: Євроінс Україна – в ТОП-3 компаній в номінації «Страховик онлайн»

Підсумки конкурсу «Фінансовий Оскар»: Євроінс Україна – в ТОП-3 компаній в номінації «Страховик онлайн»

Журнал Бізнес підбив підсумки щорічного конкурсу «Фінансовий Оскар». Одну з високих нагород завоювала СК Євроінс Україна, яка увійшла в ТОП-3 компаній в номінації «Страховик онлайн».

Нагадаємо, зараз сайт Євроінс Україна пропонує клієнтам такі види онлайн страхування: автоцивілка (ОСЦПВ), туристичне страхування, КАСКО. Крім того, продукти Євроінс представлені практично на всіх страхових агрегаторах і доступні в додатках великих роздрібних банків.

«Для нас справжній онлайн означає, що клієнт може пройти всі етапи оформлення цифрового договору без участі менеджерів компанії, – коментує голова Правління Євроінс Україна, Янко Ніколов. – Сьогодні програму КАСКО Лайт від Євроінс можна оформити за 10 хвилин на нашому сайті. Клієнту навіть не знадобиться, щоб автомобіль оглянув експерт. Наш наступний крок – старт цифрових продажів повного КАСКО. Крім цього, ми плануємо запропонувати онлайн кілька продуктів особистого страхування».

В межах традиційного щорічного проекту «Фінансовий Оскар» журнал Бізнес визначає лідерів ринку України в різних сегментах. В основі рейтингу – висновки експертів, засновані на аналізі фінансової діяльності учасників ринку за минулий рік, а також результати онлайн-голосування на сайті видання, в якому можуть взяти участь всі охочі.

Повністю підсумки конкурсу можна подивитися тут: https://www.business.ua/uk/node/11734