КАСКО Light від Євроінс тепер є на сайті Autobooking.com

КАСКО Light від Євроінс тепер є на сайті Autobooking.com

СК Євроінс Україна спільно з сервісом Autobooking.com запустили нову послугу для автомобілістів. Тепер на сайті Autobooking.com, крім пошуку СТО та онлайн-запису на обслуговування, можна оформити комплексний страховий захист авто від Євроінс. Крім електронного поліса ОСЦПВ, відвідувачі сайту тепер можуть придбати поліс КАСКО Light.

«За даними Нацполіції, кількість аварій на дорогах України постійно зростає. Навіть в карантинному 2020-му їх стало на 5% більше, ніж роком раніше. Для тих, хто хоче захистити свою машину на випадок ДТП, ми й розробили програму КАСКО Light, – коментує Янко Ніколов, голова Правління Євроінс Україна. – Це зручне онлайн-рішення: власник авто може оформити цифровий договір на сайті, без участі менеджерів компанії, буквально за 7-10 хвилин. Ціну поліса можна порівняти з ОСЦПВ, а ось впевненості за кермом він дає набагато більше».

Програма КАСКО Light захищає автомобіль у разі ДТП, яка сталася з вини клієнта, при наявності іншого учасника події. При настанні страхової події Євроінс відшкодовує клієнтові шкоду в межах страхової суми, яка становить 100 000 грн. У більшості випадків такої компенсації достатньо для відновлення машини. Поліс не обмежує клієнта за терміном експлуатації авто та стажем водіння.

Вартість договору порівнянна із середньою ціною на «автоцивілку» в регіоні мешкання страхувальника. Для укладення договору клієнту не потрібно відвідувати офіс страхової компанії та надавати автомобіль на огляд. Після сплати страхувальник отримує поліс на електронну пошту.