Приріст премій Євроінс Україна в першому кварталі 2021 року склав 88%

Приріст премій Євроінс Україна в першому кварталі 2021 року склав 88%

У січні-березні поточного року компанія залучила близько 165 млн грн. страхових премій – на 88% більше, ніж за аналогічний період 2020-го. Євроінс Україна динамічно зростає за всіма бізнес-напрямками, і, разом з обсягами премій, збільшує виплати своїм клієнтам.

Основними напрямками роботи компанії, як і в 2020 році, залишаються автострахування та добровільне медичне страхування (ДМС) – найбільш популярні та затребувані послуги на класичному страховому ринку України. За перший квартал 2021 року премії Євроінс за ключовими для компанії видами страхування склали:

  • ОСЦПВ – 47,4 млн грн., приріст 45% в порівнянні з I кв. 2020 року,
  • КАСКО – 23,2 млн грн., приріст 47%,
  • ДМС – 34 млн грн., приріст 142%.

Компанія змогла забезпечити високу динаміку премій й з інших напрямків діяльності: страхування майна (+ 353%), страхування від вогневих ризиків
(+ 146%), нещасних випадків (+ 102%), а також страхування відповідальності перед третіми особами (+ 52%).

Протягом I-го кварталу цього року Євроінс Україна виплатила клієнтам понад 37 млн ​​грн., що на 42% вище, ніж в першому кварталі 2020 року. В середньому компанія виплачує клієнтам по 400 тисяч гривень відшкодувань щодня.

«У 2021 році Євроінс продовжує динамічно зростати, посилюючи свої ринкові позиції. Наша середньострокова мета – увійти в ТОП-10 провідних страхових компаній України, і ми впевнено рухаємося до цього, – коментує результати голова правління СК Євроінс Україна Янко Ніколов. – Щоб реалізувати такі амбітні плани, ми активно нарощуємо команду у всіх регіонах України, розвиваємо діджитал-канали страхування та партнерські проекти. І, звичайно ж, інвестуємо в якісний сервіс для наших клієнтів. Я вдячний всій команді за відмінну роботу, а клієнтам та партнерам – за довіру до нашого бренду. Упевнений, ми виправдаємо всі їхні очікування та продовжимо стрімко розвиватися».

Раніше повідомлялося, що за підсумками 2020 року Євроінс Україна наростила обсяги страхових премій на 36%. Активи компанії за минулий рік збільшилися на 47%, власний капітал – на 40%. Компанія з початку 2021 року є членом Національної асоціації страховиків України (НАСУ), яка об’єднала платоспроможні страхові компанії, а також має найвищі оцінки в рейтингу МТСБУ на ринку страхування ОСЦПВ.