Eurohold обрав JP Morgan ексклюзивним організатором боргового фінансування угоди з CEZ Group

Eurohold обрав JP Morgan ексклюзивним організатором боргового фінансування угоди з CEZ Group

Eurohold Bulgaria – найбільша публічна холдингова компанія в Болгарії та одна з провідних незалежних фінансових і страхових груп в Південно-Східній Європі (представлена ​​в Україні двома страховими компаніями – Євроінс Україна та Європейське туристичне страхування), доручила JP Morgan AG (дочірній компанії JP Morgan Chase) виступати в якості провідного та ексклюзивного організатора структурування боргового фінансування, пов’язаного з угодою з CEZ Group.

«Ми раді залучити одну з провідних та найбільш досвідчених організацій в світі до такої складної угоди, особливо в енергетичному секторі. Це ще один крок до завершення придбання дочірніх підприємств CEZ Group в Болгарії до кінця першого півріччя», – прокоментував Васил Стефанов, керівник відділу злиття та поглинань Eurohold.

Раніше повідомлялося, що у березні 2021 року Eurohold оголосив про план збільшення свого капіталу шляхом випуску нових акцій на Болгарській фондовій біржі (БФБ). Це дозволить холдингу залучити до 100 млн євро. Eurohold запропонує для підписки понад 79 млн нових звичайних акцій з номінальною вартістю та ціною випуску 1 лв та 2,50 лева за штуку відповідно.

Залучені кошти Eurohold направить на придбання семи дочірніх компаній групи CEZ (одного з найбільших експортерів електроенергії в Східній Європі) в Болгарії, а також на розвиток двох основних напрямків діяльності групи – енергетики та страхування.

Довгострокова стратегічна мета Eurohold – стати одним з провідних незалежних постачальників фінансових послуг та операторів енергоринку в Південно-Східній Європі.