Євроінс Україна отримала найвищі оцінки в рейтингу «Світлофор» за підсумками I кварталу 2021 року

Євроінс Україна отримала найвищі оцінки в рейтингу «Світлофор» за підсумками I кварталу 2021 року

За підсумками рейтингу МТСБУ, яке щоквартально оцінює якість роботи українських страховиків на ринку ОСЦПВ, СК Євроінс Україна відзначена максимальними балами за всіма параметрами.

Моторне (транспортне) страхове бюро України опублікувало результати рейтингу «Світлофор» за підсумками I кварталу 2021 року. СК Євроінс Україна отримала найвищі оцінки від Бюро по всім головним параметрам: загальна оцінка діяльності компанії, якість врегулювання збитків, а також рівень скарг від потерпілих і страхувальників.

МТСБУ щоквартально проводить оцінку діяльності компаній, що працюють на ринку ОСЦПВ – рейтинг «Світлофор». Результати рейтингу, які Бюро публікує на своєму сайті, допомагають клієнтам краще орієнтуватися при купівлі поліса ОСЦПВ, щоб обрати найбільш надійні та платоспроможні компанії.

Раніше повідомлялося, що з січня по квітень 2021 року СК Євроінс Україна виплатила клієнтам понад 53 млн грн. – це на 51% більше, ніж в січні-квітні попереднього року. На поточний момент середня сума щоденних страхових відшкодувань клієнтам Євроінс Україна вже перевищує 440 тисяч гривень.