HDI СТРАХУВАННЯ взяла участь у третьому Фестивалі дитячого читання «Форум видавців — дітям» у Львові

HDI СТРАХУВАННЯ взяла участь у третьому Фестивалі дитячого читання «Форум видавців — дітям» у Львові

ВАТ «ХДІ страхування» взяла участь в третьому Фестивалі дитячого читання «Форум видавців — дітям», який проходить 7-9 травня у Львові. Філія компанії у м. Львові виступила страховиком дітей – учасників Фестивалю.

«Форум видавців – дітям» — це єдина в Україні і одна з небагатьох у Центральній та Східній Європі подій, цілковито присвячених дитячій літературі і читанню. Організаторами фестивалю є Львівська міська рада і громадська організація «Форум видавців».

Фестиваль дитячого читання «Форум видавців – дітям» – справжнє свято дитячої книги, під час якого відбудеться Фестиваль дитячого читання «Книгоманія», пройде спеціалізована дитяча книжкова виставка-ярмарок та виставка-семінар освітніх технологій, навчальної та методичної літератури і закладів освіти «Освіта 2009». Окрім того, Фестиваль влаштує збір книжок для дитячих будинків, інтернатів та сільських бібліотек, конкурс малюнка «Я люблю читати!», конкурс для ерудитів «Візьми, читай!», майстер-класи українських та іноземних дитячих письменників. В рамках Форуму пройде фестиваль-парад літературних героїв.

Компанія HDI СТРАХУВАННЯ і надалі планує активно підтримувати культурні і громадські заходи, виступати партнером подій і програм, що мають соціальну значимість.