Компанія HDI СТРАХУВАННЯ пропонує нову програму страхування для автовласників

Компанія HDI СТРАХУВАННЯ пропонує нову програму страхування для автовласників

Компанія HDI СТРАХУВАННЯ пропонує своїм клієнтам нову програму страхування з КАСКО — «Професіонал», яка адресована досвідченим водіям, що дотримуються акуратного стилю керування автомобілем.

Програма «Професіонал» покриває ризики угону та збитку і дозволяє застрахувати автомобіль із знижкою 50%. На страхування приймається легковий автотранспорт вітчизняного і імпортного виробництва не старше 2004 року випуску (за винятком автомобілів, що здаються в прокат, використовуються для перевезення пасажирів як таксі).

Конкурентною перевагою програми є економія 50% від вартості стандартного договору страхування КАСКО за умови відсутності страхового випадку протягом терміну дії договору. При настанні страхового випадку автовласник має право доплатити другу частину страхового платежу та отримати страхове відшкодування в повному обсязі.

«На сьогоднішній день в компанії HDI СТРАХУВАННЯ діє декілька програм з автострахування, розрахованих на різні категорії автовласників. «Професіонал» дозволяє економно застрахувати автомобіль, це — вигідна пропозиція для водіїв, які особливо уважні та впевнені на дорозі», — прокоментував перший заступник голови правління компанії Владимир Гаманков.