Страхова компанія HDI СТРАХУВАННЯ виплатила за своїми зобов'язаннями в січні-лютому 2010 року понад 1,4 млн. грн.

Страхова компанія HDI СТРАХУВАННЯ виплатила за своїми зобов’язаннями в січні-лютому 2010 року понад 1,4 млн. грн.

Страхова компанія HDI СТРАХУВАННЯ, виконуючи прийняті на себе зобов’язання, виплатила впродовж січня і лютого 2010 року понад 1,4 млн. грн. страхових відшкодувань. При цьому більша частка виплат була здійснена клієнтам — фізичним особам.

Найбільший обсяг страхових відшкодувань доводиться на страхування наземного транспорту КАСКО – 572,3 тис.грн. Зокрема, за зазначений період найбільша виплата в обсязі 59 тис.грн. була здійснена за автомобіль Mersedez-Benz, який постраждав в ДТП.

Страхові виплати з медичного страхування склали 545,1 тис. грн. Максимальні страхові виплати були здійснені за лікування застрахованих осіб в Головному військовому клінічному госпіталі, інституті епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.Громашевського, Олександрівській клінічній лікарні, інституті очних хвороб і тканинної терапії АМНУ ім. В.П.Філатова (м. Одеса).

За договорами обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів було виплачено 290,4 тис. грн. страхових відшкодувань. Із загальної суми відшкодувань значна частка була виплачена третім особам за шкоду, заподіяну транспортним засобам в результаті ДТП.

«У будь-якій справі довіра – реальний капітал. Обсяг здійснених виплат підтверджує репутацію компанії як надійного партнера, що сумлінно виконує прийняті на себе зобов’язання», — прокоментував підсумки заступник голови правління ВАТ «ХДІ страхування» Владислав Волощук.