Страхова компанія HDI СТРАХУВАННЯ за підсумками 1 кварталу 2010 року збільшила збір платежів на 27%

Страхова компанія HDI СТРАХУВАННЯ за підсумками 1 кварталу 2010 року збільшила збір платежів на 27%

Страхова компанія HDI СТРАХУВАННЯ за підсумками 1 кварталу 2010 року зібрала 7,5 млн. грн. страхових платежів, продемонструвавши приріст 27% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Найдинамічніше розвивався сегмент автострахування – він зріс на 38% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Найбільше зростання надходжень страхових платежів припадає на обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів – 2,4 млн. грн., що в 2,2 рази більше обсягів 1 кварталу 2009 року.

Страхові внески від фізичних осіб склали 5,6 млн. грн., що на 33% перевищує показник минулого року. Сукупна доля надходжень страхових премій від фізичних осіб склала 74,7% страхового портфеля компанії.

Регіональні підрозділи ОАО «ХДІ страхування» забезпечили долю надходження страхових платежів до 79,2% в сукупному портфелі компанії. Обсяг зібраних в регіонах страхових премій склав 6,1 млн. грн., що на 35% більше в порівнянні з минулим роком. Зростання продажу в звітному періоді спостерігалося в Маріупольській, Хмельницькій, Кіровоградській і Криворізькій дирекціях. Лідерами щодо збору страхових премій є Енергодарська, Южноукраїнська, Львівська та Київська дирекції.