У HDI СТРАХУВАННЯ продовжуються роботи щодо впровадження системи комплексної автоматизації діяльності компанії

У HDI СТРАХУВАННЯ продовжуються роботи щодо впровадження системи комплексної автоматизації діяльності компанії

З метою підвищення якості роботи в страховій компанії HDI СТРАХУВАННЯ продовжуються роботи щодо впровадження системи комплексної автоматизації діяльності на базі програмних продуктів «Profitsoft BACK-OFFICE» і » Profitsoft FRONT-OFFICE».

Web-базована інформаційна система, що впроваджується, передбачає повну автоматизацію бізнес-процесів продажу, страхового і фінансового обліку, врегулювання збитків, перестрахування тощо. Завдяки єдиній базі даних по всій компанії та доступу до систем через звичайний web-браузер вся регіональна мережа і посередники компанії дістають можливість працювати в єдиному online-просторі, а підтримка бізнес-процесів здійснюється в режимі реального часу.

В рамках впровадження системи комплексного програмного забезпечення в Харкові, на базі Харківського національного університету радіоелектроніки, був проведений учбовий семінар для представників регіональних підрозділів. В ході семінару з доповідями виступили представники компанії «ПрофІТсофт». На практичних заняттях учасникам семінару була надана можливість ознайомлення з функціональними можливостями систем «Profitsoft BACK-OFFICE» і » Profitsoft FRONT-OFFICE» під керівництвом тренерів компанії «ПрофІТсофт». Після складання атестаційного іспиту учасникам семінару були вручені сертифікати про проходження семінару і надавання відповідної кваліфікації.

«Використання новітніх web-технологій автоматизації страхових бізнес-процесів, які успішно застосовуються на німецькому ринку, досвід роботи ПрАТ «ХДІ страхування» на страховому ринку і кваліфікований персонал компанії гарантують високий рівень обслуговування клієнтів», — відзначив заступник голови правління Владислав Волощук.