ПрАТ «ХДІ страхування» обслуговуватиме міжнародні програми страхування групи Talanx в Україні

ПрАТ «ХДІ страхування» обслуговуватиме міжнародні програми страхування групи Talanx в Україні

З 31.03.2011 ПрАТ «ХДІ страхування» стало єдиною компанією, що обслуговує міжнародні програми страхування групи Talanx International АG в Україні. Про це 24 травня повідомив Голова Правління компанії Костянтин Ксєніч.

Talanx Group — мультибрендовий постачальник послуг, який працює на ринку понад 100 років, і має представництва в більш як150 країнах світу. Головний офіс групи знаходиться в Німеччині. За результатами роботи в 2010 році група зайняла 3-е місце в Німеччині та 11-е місце в Європі. Рейтинг Standard and Poor’s A+.

Тепер ПрАТ «ХДІ страхування» буде обслуговувати всіх міжнародних клієнтів групи. Як і раніше, надійним та якісним страховим покриттям буде забезпечено широкий спектр видів бізнесу та ризиків.

«Це перші впевнені кроки групи в рамках довгострокового і продуктивного співробітництва компаній групи Talanx International АG в якості повноправних бізнес-партнерів. Консолідація бізнесу в рамках групи та збільшення обсягів на тлі поліпшення якості самих страхових послуг в умовах кризи можуть стати чинниками подальшого розвитку всього українського страхового ринку, — впевнений Голова Правління «ХДІ страхування» Костянтин Ксєніч.
Також велике значення для «ХДІ страхування» має адаптація і реалізація стратегії розвитку компанії, впровадження сильної маркетингової політики, управління та андеррайтингу.