ОБЕРЕЖНО!!! ШАХРАЇ!!!

ОБЕРЕЖНО!!! ШАХРАЇ!!!

image001

На сайті http://osagobest.in.ua розміщено оголошення про те, що за даною адресою можна придбати поліс обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (далі — поліс ОСЦПВ) за 100 грн. При цьому поліс нібито є абсолютно легальним і допоможе в разі, якщо Вас зупинять співробітники поліції для перевірки. Однак, виплата відшкодування за придбаними через цей сайт полісами проводитися не буде.

При цьому зазначено, що даний сайт нібито співпрацює з ПрАТ «ХДІ страхування».

Звертаємо Вашу увагу на те, що реалізація полісів ОСЦПВ за даною схемою є незаконною і ніякого відношення до ПрАТ «ХДІ страхування» не має. В нашій компанії поліс ОСЦПВ виписується саме для того, щоб в разі виникнення страхового випадку потерпіла особа мала можливість отримати страхове відшкодування від страхової компанії, а не для того, щоб співробітники поліції не оформляли протокол за відсутність поліса.

Тому переконливо рекомендуємо не погоджуватися на подібні незаконні пропозиції, які можуть поширюватися через інтернет або через інші канали.

ПрАТ «ХДІ страхування» входить до складу третьої  за розмірами надходжень платежів страхову групу в Німеччині, діє як частина глобальної фінансової корпорації німецького походження з високими стандартами якості послуг і ніколи не займається подібними незаконними махінаціями.

Наша репутація — наш важливий актив, тому ми завжди діємо згідно законодавства України і виконуємо свої зобов’язання.

Зверніть увагу:

На нашому сайті ви можете придбати поліс автоцивілки, застрахувати авто по КАСКО, в тому числі КАСКО без обмежень.