Подяка СК Євроінс Україні

Ігор Жданов вручив подяку страховій компанії Euroins Ukraine за вагомий внесок у розвиток мотоциклетного спорту в Україні та його підтримку

DSC_0196

15 травня Міністр молоді та спорту Ігор Жданов зустрівся із представниками ПрАТ «Страхова компанія Euroins Ukraine», які підтримали етап чемпіонату Світу з мотокросу на мотоциклах з колясками, який проходив 5-7 травня у Чернівцях.

Міністр подякував Олександру Волкову, голові українського представництва Euroins Ukraine, та Янко Ніколову, заступнику голови правління, за всебічну підтримку мотоциклетного спорту в Україні.

«Я особисто відвідав змагання етапу чемпіонату світу у Чернівцях, та мав нагоду впевнитись як у достойній організації змагань, так і у конкурентоздатності українських екіпажів. Щиро дякую за підтримку українського спорту у цей непростий для нашої держави час», — підкреслив Ігор Жданов.

Міністр також запропонував ПрАТ «Страхова компанія Euroins Ukraine» розглянути можливість долучитись до акції «Спільна українська перемога», яка об`єднує представників українського бізнесу у підтримці українських спортсменів.