Deprecated: __autoload() is deprecated, use spl_autoload_register() instead in /home/euroins/public_html/wp-includes/compat.php on line 502
ЄВРОІНС УКРАЇНА how to get rid of wolf spiders in my pool how to eat in hell's kitchen how to take care of cat litter how to get glaceon in pokemon shield how to make link color white in css
  Контакт-центр 0 800-501-513, короткий моб. номер 470 (call-back)

 

 

«Страхова компанія «Євроінс Україна»

EUROINS INSURANCE GROUP AD

ПОВЕРТАЄМО ВАШІ УСМІШКИ! Унікальна акційна пропозиція від ЄВРОІНС УКРАЇНА, що дозволяє забронювати знижку -20% та скористатися нею протягом року або подарувати близьким!

Про компанію

ПрАТ «СК «Євроінс Україна» почала працювати на українському страховому ринку з 1992 року під назвою СК «Алькона». Починаючи з 2008 року, після змін в структурі акціонерів, Компанія працювала у складі німецького холдингу Talanx International AG (до 17.11.2010 — HDI-Gerling International Holding АG) під оновленим брендом «HDI СТРАХУВАННЯ».

В зв`язку з тим, що 12.08.2016р. були проведені усі необхідні дії щодо переоформлення права власності на акції ПАТ «ХДІ страхування» з боку ЄВРОІНС ІНШУРИНС ГРУП АД (EUROINS INSURANCE GROUP AD) (ЄІГ) в розмірі 99,29%, на Загальних зборах акціонерів, що відбулись 29.09.2016р., було прийнято рішення змінити назву ПАТ «ХДІ страхування» на ПАТ «СК «Євроінс Україна». Обумовлені зміни в структурі акціонерів дозволяли Компанії вийти на новий рівень бізнес-можливостей, при цьому, високий рівень надання послуг залишався незмінним.

Згідно рішенню загальних зборів акціонерів, що відбулися 12.04.2017р, було прийнято рішення змінити тип Товариства з ПАТ «СК «Євроінс Україна» на ПрАТ «СК «Євроінс Україна».