про нас

історія

2021 рік

Євроінс підтвердила позиції одного із лідерів ринку автострахування, посівши 7-е місце за кількістю реалізованих полісів ОСЦПВ. Понад чверть мільйона клієнтів довірили компанії страхування своєї відповідальності. Це не дивно, адже Євроінс повністю відповідає встановленим стандартам обслуговування клієнтів. У щоквартальному рейтингу діяльності – «Світлофор», компанія отримує зелене світло від МТСБУ. Також Євроінс приєдналась до НАСУ – найбільшого об’єднання ключових платоспроможних страховиків України, яке впроваджує високі стандарти діяльності на ринку. Компанія запустила повний цикл онлайн-продажу найбільш популярних продуктів: ОСЦПВ, КАСКО, туристичного страхування. Активно розвивається добровільне медичне страхування (ДМС). Клієнтам пропонуються індивідуальні програми та готові рішення, у тому числі з покриттям COVID-19.

2017 рік

Прийнято Стратегію Євроінс, яка передбачає активну діяльність в усіх секторах українського страхового ринку. Для цього зібрана суперкоманда професіоналів, побудована розгалужена регіональна мережа. Компанія має всі умови для повного та швидкого виконання договірних зобов’язань, здійснення контролю всього процесу взаємодії з клієнтом.

2016 рік

Ще одна зміна власника. Права на акції HDI Страхування перейшли до однієї з найбільших незалежних європейських страхових груп – EUROINS INSURANCE GROUP (EIG), також назва компанії змінилась на Євроінс Україна. З цього моменту експертиза команди Євроінс посилена завдяки багаторічному досвіду EIG на європейському ринку.

2008 рік

Змінили структуру акціонерів, та увійшли до складу німецького холдингу Talanx International AG під оновленим брендом HDI Страхування. Завдяки новим власникам з Німеччини значно поліпшили операційну дисципліну та почали застосовувати сучасні європейські страхові практики

КЕРІВНИЦТВО

Ніколов Янко Георгіев

Голова Правління

Освіта

Вища технічна, ВМЕІ, м.Софія, Болгарія

Кар‘єра

Ніколов Янко Георгіев має 20-річний досвід управління в галузі фінансів та страхування. Працював експертом Економічного комітету в парламенті Болгарії, був членом комісії з цінних паперів та фондової біржі Болгарії та радником у торгово-економічному бюро Посольства Республіки Болгарія в Північній Македонії.

2006 — 2008 рр. - генеральний директор інвестиційного фонду KD (Болгарія).

2008 – 2017 рр. - генеральний директор «Євроінс Македонія».

2017 – 2020 рр. - Голова Наглядової ради ПрАТ «СК «Євроінс Україна».

21 січня 2020 року обрано на посаду Голови Правління ПрАТ «СК «Євроінс Україна».

Кузьменко Людмила Сергіївна

Перший заступник Голови Правління

Освіта

Вища економічна, Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут», спеціальність “Менеджмент організацій”, кваліфікація – магістр з менеджменту організацій.

Кар‘єра

В 2005 році закінчила факультет менеджменту організацій Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут».

З 2005 по 2007 роки працювала на різних посадах фінансово-економічного управління ЗАТ «Страхова компанія «Еталон».

З 2007 по 2008 роки керувала планово-економічним відділом фінансово-економічного управління ЗАТ «Українська страхова компанія «Княжа».

З 2008 по 2017 роки обіймала різні посади фінансового департаменту ПрАТ «Страхова компанія «УНІКА», з 2014 - ризик-менеджер департаменту актуарних розрахунків.

З 2017 по 2020 роки працювала на керівних посадах ПрАТ «Страхова компанія «Євроінс Україна», одна з яких Заступник Голови Правління.

З лютого 2020 року призначена Першим Заступником Голови Правління, є Членом Правління ПрАТ «Страхова компанія «Євроінс Україна». Координує всі питання, пов’язані з фінансами.

Яковенко Андрій Валерійович

Заступник Голови Правління

Освіта

Закінчив Київський Національний транспортний університет за спеціальністю «Економіка» та Київський Національний економічний університет за спеціальністю «Управління міжнародним бізнесом».

Кар‘єра

В період з 1998 по 2002 працював в банківській сфері у напрямку торгових операцій з цінними паперами.

В період з 2002 о 2004 будував кар’єру в компанії «Американська компанія страхування життя АІГ Життя» як фінансовий консультант та менеджер.

В період з 2004 по 2008 працював на керівних посадах в компаніях «ПЗУ Україна» та «ПЗУ Україна Страхування життя». Очолював напрямок агентських продажів.

В період з 2008 по 2019 в компанії «Альфа Страхування» розвивав бізнес на посадах Директор з агентських продажів, Директор з роздрібних продажів, Директор по роботі з ключовими партнерами.

З листопада 2019 року призначений на посаду Заступник Голови Правління, Член Правління компанії «Євроінс Україна» із зоною відповідальності – розвиток продажів та маркетінгу.

Акціонери

Euroins Insurance Group AD

Euroins Insurance Group (EIG) - одна з найбільших незалежних груп, що діє на страхових ринках Центральної та Південно-Східної Європи. Компанія орієнтована на надання повного спектру страхових продуктів у сферах загального страхування, страхування здоров'я та життя. Група, що базується в Софії, працює в 14 європейських країнах, має понад 10% частки ринку в Болгарії, Румунії та Північній Македонії.

Приватне акціонерне товариство «Європейське туристичне страхування» (ERV Україна)

Компанія «Європейське туристичне страхування» (ERV Україна) розпочала свою роботу в Україні 19 жовтня 2006 року. В Україні страхова компанія ERV є єдиним страховиком, спеціалізованим в сегменті туристичного страхування, який пропонує широкий спектр послуг і новітні страхові рішення для туристів, туристичних компаній, підприємств, банків.

Ніколов Янко Георгіев

Голова Правління ПрАТ «СК «Євроінс Україна», пан Ніколов Янко Георгіев, володіє часткою в статутному капіталі ПрАТ «СК «Євроинс Україна».

Партнери

Наші партнери - відомі компанії на ринку України у різноманітних галузях. Маючи багаторічну плідну співпрацю з ними, ми вдячні нашим партнерам за довіру та стабільність, та пишаємось можливістю співпрацювати з найкращими:

замовлення послуг

Оберіть послугу, яка вас цікавить

Ваш телефон

!

Поле не може бути порожнім.

Невірний формат.

або напишіть нам

чи дзвоніть

0 800 501 513 470

зареєструватися

Ім`я*

!

Поле не може бути порожнім.

Невірний формат.

Телефон*

!

Поле не може бути порожнім.

Невірний формат.

Email*

!

Поле не може бути порожнім.

Невірний формат.

Пароль*

!

Поле не може бути порожнім.

Пароль не відповідає вимогам.

Пароль повинен бути не менше 6 символів.

Цей користувач вже зареєстрований.

Вхід

Для входу введіть свою email адресу

Пароль для gmail

!

Поле не може бути порожнім.

Такого email не існує. Перевірте коректність або зареєструйтесь

!

Поле не може бути порожнім.

Невірний пароль, спробуйте ще раз

На gmail вислане посилання для зміни пароля.

Я згадав пароль

скидання пароля

Введіть будь-ласка новий пароль

Пароль*

!

Поле не може бути порожнім.

Невірний формат або паролі не співпадають

Повторіть пароль*

!

Поле не може бути порожнім.

зберегти

Дякуємо за Ваше замовлення! Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

Дякуємо за Ваше звернення!