про нас

історія

2021 рік

Євроінс підтвердила позиції одного із лідерів ринку автострахування, посівши 7-е місце за кількістю реалізованих полісів ОСЦПВ. Понад чверть мільйона клієнтів довірили компанії страхування своєї відповідальності. Це не дивно, адже Євроінс повністю відповідає встановленим стандартам обслуговування клієнтів. У щоквартальному рейтингу діяльності – «Світлофор», компанія отримує зелене світло від МТСБУ. Також Євроінс приєдналась до НАСУ – найбільшого об’єднання ключових платоспроможних страховиків України, яке впроваджує високі стандарти діяльності на ринку. Компанія запустила повний цикл онлайн-продажу найбільш популярних продуктів: ОСЦПВ, КАСКО, туристичного страхування. Активно розвивається добровільне медичне страхування (ДМС). Клієнтам пропонуються індивідуальні програми та готові рішення, у тому числі з покриттям COVID-19.

2017 рік

Прийнято Стратегію Євроінс, яка передбачає активну діяльність в усіх секторах українського страхового ринку. Для цього зібрана суперкоманда професіоналів, побудована розгалужена регіональна мережа. Компанія має всі умови для повного та швидкого виконання договірних зобов’язань, здійснення контролю всього процесу взаємодії з клієнтом.

2016 рік

Ще одна зміна власника. Права на акції HDI Страхування перейшли до однієї з найбільших незалежних європейських страхових груп – EUROINS INSURANCE GROUP (EIG), також назва компанії змінилась на Євроінс Україна. З цього моменту експертиза команди Євроінс посилена завдяки багаторічному досвіду EIG на європейському ринку.

2008 рік

Змінили структуру акціонерів, та увійшли до складу німецького холдингу Talanx International AG під оновленим брендом HDI Страхування. Завдяки новим власникам з Німеччини значно поліпшили операційну дисципліну та почали застосовувати сучасні європейські страхові практики

КЕРІВНИЦТВО

Яковенко Андрій Валерійович

в.о. Голови Правління

Освіта

Закінчив Київський Національний транспортний університет за спеціальністю «Економіка» та Київський Національний економічний університет за спеціальністю «Управління міжнародним бізнесом».

Кар‘єра

В період з 1998 по 2002 працював в банківській сфері у напрямку торгових операцій з цінними паперами.

В період з 2002 о 2004 будував кар’єру в компанії «Американська компанія страхування життя АІГ Життя» як фінансовий консультант та менеджер.

В період з 2004 по 2008 працював на керівних посадах в компаніях «ПЗУ Україна» та «ПЗУ Україна Страхування життя». Очолював напрямок агентських продажів.

В період з 2008 по 2019 працював в компанії «Альфа Страхування», розвивав бізнес на посадах Директор з агентських продажів, Директор з роздрібного бізнесу, Директор по роботі з ключовими партнерами.

З листопада 2019 року працює в Правлінні страхової компанії «Євроінс Україна», з червня 2024 року обраний на посаду Голови Правління.

Ніколов Янко Георгіев

Заступник Голови Правління

Освіта

Вища технічна, ВМЕІ, м.Софія, Болгарія.

Кар‘єра

Ніколов Янко Георгіев має більш ніж 20-річний досвід управління в галузі фінансів та страхування. Працював експертом Економічного комітету в парламенті Болгарії, був членом комісії з цінних паперів та фондової біржі Болгарії та радником у торгово-економічному бюро Посольства Республіки Болгарія в Північній Македонії.

2006 — 2008 рр. - генеральний директор інвестиційного фонду KD (Болгарія).

2008 – 2017 рр. - генеральний директор «Євроінс Македонія».

2017 – 2019 рр. - Голова Наглядової ради страхової компанії «Євроінс Україна».

З січня 2020 року по теперішний час працює в Правлінні страхової компанії «Євроінс Україна».

Ткач Дмитро Олексійович

в.о. Першого заступника Голови Правління

Освіта

Київський національний університет ім. Т. Шевченка за спеціальністю «Фінанси і кредит».

Кар‘єра

2007-2019 р. працював на різних посадах, від фахівця зі страхування до керівника страхової компанії в підприємствах Корпорації «Ukrainian Business Group».

2019-2021 р. керівник мережі представництв по Україні зі страхування медичних витрат (СК «УКРФІНСТРАХ», СК «USI»)

2021-2024 р. працював на різних посадах ПрАТ «Страхова компанія «ЄВРОІНС УКРАЇНА»

В червні 2024 призначений в.о. Першого заступника Голови Правління «Страхова компанія «ЄВРОІНС УКРАЇНА».

Акціонери

Euroins Insurance Group AD

Euroins Insurance Group (EIG) - одна з найбільших незалежних груп, що діє на страхових ринках Центральної та Південно-Східної Європи. Компанія орієнтована на надання повного спектру страхових продуктів у сферах загального страхування, страхування здоров'я та життя. Група, що базується в Софії, працює в 14 європейських країнах, має понад 10% частки ринку в Болгарії, Румунії та Північній Македонії.

Приватне акціонерне товариство «Європейське туристичне страхування» (ERV Україна)

Компанія «Європейське туристичне страхування» (ERV Україна) розпочала свою роботу в Україні 19 жовтня 2006 року. В Україні страхова компанія ERV є єдиним страховиком, спеціалізованим в сегменті туристичного страхування, який пропонує широкий спектр послуг і новітні страхові рішення для туристів, туристичних компаній, підприємств, банків.

Ніколов Янко Георгіев

Заступник Голови Правління ПрАТ «СК «Євроінс Україна», пан Ніколов Янко Георгіев, володіє часткою в статутному капіталі ПрАТ «СК «Євроинс Україна».

Партнери

Наші партнери - відомі компанії на ринку України у різноманітних галузях. Маючи багаторічну плідну співпрацю з ними, ми вдячні нашим партнерам за довіру та стабільність, та пишаємось можливістю співпрацювати з найкращими:

замовлення послуг

Оберіть послугу, яка вас цікавить

Ваш телефон

!

Поле не може бути порожнім.

Невірний формат.

або напишіть нам

чи дзвоніть

0 800 501 513 470

зареєструватися

Ім`я*

!

Поле не може бути порожнім.

Невірний формат.

Телефон*

!

Поле не може бути порожнім.

Невірний формат.

Email*

!

Поле не може бути порожнім.

Невірний формат.

Пароль*

!

Поле не може бути порожнім.

Пароль не відповідає вимогам.

Пароль повинен бути не менше 6 символів.

Цей користувач вже зареєстрований.

Вхід

Для входу введіть свою email адресу

Пароль для gmail

!

Поле не може бути порожнім.

Такого email не існує. Перевірте коректність або зареєструйтесь

!

Поле не може бути порожнім.

Невірний пароль, спробуйте ще раз

На gmail вислане посилання для зміни пароля.

Я згадав пароль

скидання пароля

Введіть будь-ласка новий пароль

Пароль*

!

Поле не може бути порожнім.

Невірний формат або паролі не співпадають

Повторіть пароль*

!

Поле не може бути порожнім.

зберегти

Дякуємо за Ваше замовлення! Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

Дякуємо за Ваше звернення!