КОРПОРАТИВНИМ
КЛІЄНТАМ

Успішний бізнес повинен бути надійно захищений від ризиків. Євроінс запропонує комплексне рішення підприємству будь-якої сфери діяльності, яке врахує всі потенційні загрози та дозволить Вам зосередитися на ефективності роботи.

Ми пропонуємо

Кожен корпоративний клієнт – для нас унікальний. Ми глибоко вникаємо в специфіку бізнесу та спільно опрацьовуємо умови програми страхування, виходячи з потреб Вашого підприємства.

 1. Майже 30 років досвіду в корпоративному страхуванні. Сьогодні компанія має 25 ліцензій на надання страхового захисту по усьому спектру добровільного та обов'язкового страхування і активно розвиває бізнес у всіх секторах українського страхового ринку.
 2. Євроінс Україна входить до складу EUROINS INSURANCE GROUP AD, однієї з найбільших незалежних страхових груп Європи, що гарантує фінансову надійність.
 3. Завдяки партнерству з найбільшими світовими перестрахувальними компаніями ми маємо можливість приймати на страхування великі ризики та об'єкти.
 4. Висока кваліфікація співробітників і розгалужена регіональна мережа Євроінс дозволяє швидко і якісно обслуговувати клієнтів по всій території України, супроводжуючи на всіх етапах – від укладення договору до врегулювання подій.

Вигідні умови співпраці

індивідуальний підхід

якісний сервіс обслуговування

програми страхування

Автострахування

ОСЦПВ (Автоцивілка): захист цивільної відповідальності власника легкових і вантажних автомобілів, сільгосптехніки – на випадок, якщо водій стане винуватцем ДТП і завдасть шкоди третім особам.

КАСКО: захист автопарку підприємства від матеріальних збитків в результаті подій на дорозі та під час стоянки (ДТП, протиправні дії третіх осіб, викрадення, стихія, пожежа тощо).

Страхування від нещасних випадків на транспорті: захист здоров'я і життя водія та пасажирів застрахованого автомобіля або автобуса на випадок, якщо вони постраждають в ДТП.

Замовити

Медичне страхування персоналу

Добровільне медичне страхування (ДМС): захист співробітників на випадок раптового погіршення стану здоров'я. Усі види медичної допомоги, покриття вартості лікування і медикаментів, обслуговування в широкій мережі партнерських клінік, цілодобовий супровід і організація необхідної допомоги по всій Україні.

Страхування за кордоном: захистить здоров'я і життя співробітників, що виїжджають на роботу за кордон. При погіршенні самопочуття застрахованого Євроінс організує допомогу в режимі 24/7, оплатить вартість лікування та медикаментів.

Замовити

Страхування співробітників від нещасного випадку

Страхування від нещасних випадків: фінансовий захист у разі настання несподіваної події, що спричинило серйозне пошкодження здоров'я або летальний наслідок.

Страхування від нещасних випадків на транспорті: захист пасажирів транспортних засобів на випадок ДТП, в результаті якої заподіяна шкода життю або здоров'ю.

Страхування здоров'я на випадок критичних захворювань: захист на випадок інфарктів, інсультів та інших станів/захворювань, які загрожують життю застрахованого.

Замовити

Страхування вантажів та багажу

Страховий захист вантажів і багажу (вантажобагажу) під час міжнародних і внутрішніх перевезень автомобільним, залізничним, повітряним, морським, річковим транспортом від можливого пошкодження і знищення вантажу.

Замовити

Страхування корпоративного майна

Комплексний захист майна підприємства від настання широкого спектра ризиків – від пожежі та стихійного лиха до протиправних дій та поломки обладнання. Додатково може бути застрахована відповідальність перед третіми особами за заподіяну шкоду.

Замовити

Страхування відповідальності

Страхування цивільної відповідальності компенсує збитки, які можуть виникнути в результаті заподіяння шкоди життю, здоров'ю або майну третіх осіб, а також за неналежне надання юридичних послуг.

Ефективно знижує ризики напрямків бізнесу:

 • Власники наземного, водного і повітряного транспорту
 • Перевізники / експедитори
 • Митні брокери
 • Приватні нотаріуси
 • Аудитори
 • Приватні виконавці
 • Лікарі й установи охорони здоров'я
 • Готельні і спортивно-оздоровчі комплекси
Замовити

замовлення послуг

Оберіть послугу, яка вас цікавить

Ваш телефон

!

Поле не може бути порожнім.

Невірний формат.

або напишіть нам

чи дзвоніть

0 800 501 513 470

зареєструватися

Ім`я*

!

Поле не може бути порожнім.

Невірний формат.

Телефон*

!

Поле не може бути порожнім.

Невірний формат.

Email*

!

Поле не може бути порожнім.

Невірний формат.

Пароль*

!

Поле не може бути порожнім.

Пароль не відповідає вимогам.

Пароль повинен бути не менше 6 символів.

Цей користувач вже зареєстрований.

Вхід

Для входу введіть свою email адресу

Пароль для gmail

!

Поле не може бути порожнім.

Такого email не існує. Перевірте коректність або зареєструйтесь

!

Поле не може бути порожнім.

Невірний пароль, спробуйте ще раз

На gmail вислане посилання для зміни пароля.

Я згадав пароль

скидання пароля

Введіть будь-ласка новий пароль

Пароль*

!

Поле не може бути порожнім.

Невірний формат або паролі не співпадають

Повторіть пароль*

!

Поле не може бути порожнім.

зберегти

Дякуємо за Ваше замовлення! Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

Дякуємо за Ваше звернення!