Eurohold застрахував 65% експорту зерна України у 2022 році через EIG

15.05.2023

Eurohold застрахував 65% експорту зерна України у 2022 році через EIG

Euroins Insurance Group (EIG), що входить до складу компанії Eurohold Bulgaria AD і є однією з провідних незалежних страхових груп у Східній Європі, застрахувала майже дві третини загального обсягу експорту зерна з України у 2022 році, згідно з даними компанії. Таким чином, страхова група зробила важливий внесок у зусилля української держави з експорту частини врожаю зерна, надавши підтримку місцевій економіці та бізнесу під час триваючого військового конфлікту з рф.

Група EIG, що володіє українськими компаніями «Євроінс Україна» і «Європейське туристичне страхування» (ЄТС) – ключовий гравець у сфері страхування морських вантажів у Східній Європі. Страхування морських вантажів є найважливішим компонентом глобальної торгівлі, забезпечуючи захист товарів, що прямують транзитом через весь світ. В умовах військового конфлікту з рф таке покриття є особливо цінним, оскільки дозволяє українським підприємствам безпечно відправляти товари за кордон і підтримувати торговельні відносини, які приносять життєво важливий дохід місцевій економіці. Холдинг Eurohold встановив унікальний зв'язок між українськими експортерами продуктів харчування та європейськими страховиками в Болгарії та Румунії.

Минулого року EIG застрахувала близько 1 800 партій зерна на суму 5 млрд доларів США, що становить 65% від загальної вартості експорту зерна з України. За даними Statista, 2022 року Україна експортувала зерно на суму USD 7,624 млрд у такі країни: Румунія (USD 1,27 млрд), Китай (USD 1,1 млрд), Іспанія (USD 0,98 млрд), Туреччина (USD 0,87 млрд), Польща (USD 0,65 млрд), Єгипет (USD 0,54 млрд), Італія (USD 0,4 млрд), Угорщина (USD 0,4 млрд), Нідерланди (USD 0,3 млрд), інші країни (USD 1,6 млрд). В Україні EIG застрахувала здебільшого поставки пшениці, соєвих бобів, кукурудзи та нерафінованої соняшникової олії.

Українські вантажі, застраховані EIG, вирушали з українських портів Чорноморськ, Одеса і Південний, а також із румунських портів на річці Дунай із пунктами призначення переважно в Європі та Північній Африці. Після початку військового конфлікту з рф керівництво Eurohold доклало величезних зусиль, щоб зберегти здатність надавати страхове покриття для таких перевезень. Більшість інших страховиків на ринку уникли ризику роботи в зоні військових дій.

Крім забезпечення страхування морських вантажів, EIG через свою українську дочірню компанію «Європейське туристичне страхування» впродовж багатьох років посідає лідируючі позиції у сфері страхування подорожей для українських громадян. З початком військового вторгнення ЄТС надала біженцям, які залишають Україну, можливість оновити свої страхові поліси дистанційно через веб-сайт компанії. Таким чином, українці були забезпечені страховим і медичним захистом за кордоном.


Eurohold Bulgaria AD – провідна енергетична та фінансова група, яка працює в Центральній, Східній та Південно-Східній Європі. Котирується на Болгарській та Варшавській фондових біржах. Eurohold володіє Euroins Insurance Group AD (EIG), однією з найбільших страхових груп у регіоні. EIG надає повний спектр страхових продуктів, обслуговує понад 4 мільйони клієнтів у 12 країнах і нараховує понад 3000 співробітників. Eurohold є власником Electrohold, провідної енергетичної групи в Болгарії, яка володіє найбільшим дистриб'ютором, постачальником і продавцем електроенергії в країні, має 3000 співробітників і обслуговує понад 3 мільйони споживачів.

www.eurohold.bg; www.eig.bg; www.electrohold.bg

замовлення послуг

Оберіть послугу, яка вас цікавить

Ваш телефон

!

Поле не може бути порожнім.

Невірний формат.

або напишіть нам

чи дзвоніть

0 800 501 513 470

зареєструватися

Ім`я*

!

Поле не може бути порожнім.

Невірний формат.

Телефон*

!

Поле не може бути порожнім.

Невірний формат.

Email*

!

Поле не може бути порожнім.

Невірний формат.

Пароль*

!

Поле не може бути порожнім.

Пароль не відповідає вимогам.

Пароль повинен бути не менше 6 символів.

Цей користувач вже зареєстрований.

Вхід

Для входу введіть свою email адресу

Пароль для gmail

!

Поле не може бути порожнім.

Такого email не існує. Перевірте коректність або зареєструйтесь

!

Поле не може бути порожнім.

Невірний пароль, спробуйте ще раз

На gmail вислане посилання для зміни пароля.

Я згадав пароль

скидання пароля

Введіть будь-ласка новий пароль

Пароль*

!

Поле не може бути порожнім.

Невірний формат або паролі не співпадають

Повторіть пароль*

!

Поле не може бути порожнім.

зберегти

Дякуємо за Ваше замовлення! Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

Дякуємо за Ваше звернення!