З Днем Гідності та Свободи!
21.11.2022
![З Днем Гідності та Свободи!](https://euroins.com.ua/storage/app/uploads/public/63c/234/476/63c23447683f3861223693.png)
Шановні клієнти та партнери! Вітаємо Вас із Днем Гідності та Свободи!
Той, хто хоче розлютити українця – нехай спробує зазіхнути на його свободу та гідність. Так було завжди – і в давнину, і під час воєн минулого століття. Так сталося і під час революцій в 2004-му та 2013-му, коли на Майдан у Києві вийшли сотні тисяч людей відстоювати демократію та європейський вибір.
Вони захищали наші спільні цінності у дощ і сніг, вдень і вночі. Стояли й боролися проти системи до тих пір, поки не здолали її – хай навіть ціною свого життя. Бо ми – вільні українці на своїй землі, у серці Європи!
Перемогли на Майдані – переможемо і у війні! Слава Україні!